Kamerový systém Vivotek

Pro zajištění bezpečnosti osob a ochrany majetku jsou ve stále větší míře využívány kamerové systémy. Nahrávka z kamerového systému může pomoci dopadnout pachatele trestné činnosti nebo odhalit nepoctivé zaměstnance.

Kamerové systémy lze využít nejen v komerční sféře, ale i v domácnostech. Výhodou moderních IP kamer je snadná údržba a jednoduchá rozšiřitelnost celého systému. Kamery lze ovládat z počítače, tabletu nebo mobilního telefonu.

Kamery VIVOTEK jsou navržené pro vnitřní i vnější použití. Snímací čip umožňuje nahrávání kvalitního videa s vysokým rozlišením. Zabudovaný IR (infrared) přísvit a mechanický IR-cut filtr umožňují snímání obrazu za snížených světelných

Software VIVOTEK VAST

Záznamový software VIVOTEK VAST podporuje nahrávání až 256 kamer. Software využívá MS SQL databázi, která umožňuje současný přístup z různých počítačů. Software VIVOTEK VAST nabízí snadnou obsluhu a příjemné uživatelské rozhraní.

Kamery VIVOTEK jsou vhodné pro monitorování chodeb, obchodů, parkovišť apod. Kovový kryt kamery zaručuje ochranu před vandalismem, prachem a vlhkostí (IP68 krytí). Kamery VIVOTEK podporují napájení po Ethernetu (PoE), mají slot na kartu MicroSD/SDHC apod.