Servis výpočetní techniky

Specializujeme se na servis počítačů, notebooků a opravy hardware. Nabízíme široké spektrum servisních prací, včetně technické podpory přímo u zákazníka. Provádíme opravy zařízení značek - Hewlett Packard, Dell, Lenovo, Lynx atd.

Motherboard

Instalace software

Provádíme instalace operačních systémů a aplikačního software. Zajistíme kompletní instalaci Vašich produktů - od uvedení zařízení do provozu po zaškolení uživatelů.

Dodáváme aplikační a kancelářský software (Microsoft, Adobe, Corel, Stormware apod.). Dále operační systémy pro servery a osobní počítače a také firemní informační systémy. Součástí služeb je rovněž poradenství a dodávka licencí příslušného software.

Servis PC přímo u zákazníka

Servis PC u zákazníka nebo svoz poškozeného zařízení můžete snadno objednat ONLINE nebo prostřednictvím telefonické objednávky 775 684 429. Servis počítačů zajišťujeme nejen pro firmy, ale i koncové zákazníky.

Zajišťujeme dodávky a instalace kompletního sortimentu počítačů, notebooků, serverů, tiskáren, síťových komponent významných světových značek (Hewlett-Packard, ZyXEL, Cisco atd.). Společnost Computer services je autorizovaným prodejním a servisním partnerem počítačových sestav LYNX.

Cílem služby je maximálně zefektivnit náklady a čas zákazníka spojené s procesem instalace a konfigurace zařízení ICT. Součástí služeb je rovněž poradenství a dodávka licencí příslušného software.

Motherboard2

Hp
Zyxel
Dell
Lynx

Pohoda

Ekonomický a účetní program POHODA

Program POHODA je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH.

Systém POHODA je oborově neutrální. Vhodný nejen pro živnostníky, podnikatele a společnosti, ale i pro svobodná povolání a příspěvkové nebo neziskové organizace. POHODA umožňuje pobočkové zpracování dat, homebanking, obchodování na internetu i maloobchodní prodej. Podporuje cizí měny včetně automatického načítání kurzového lístku. Umožňuje sledování salda a finanční analýzu.